Haber Detayı
16 Ocak 2022 - Pazar 02:03
 
Eşcinseller Neden 20 Yıl Daha Az Yaşıyor!..
Muhammet Binici yazdı!.. "Eşcinseller Neden 20 Yıl Daha Az Yaşıyor!.. "
YAŞAM Haberi
Eşcinseller Neden 20 Yıl Daha Az Yaşıyor!..

Eşcinseller Neden 20 Yıl Daha Az Yaşıyor!.. 

 

Tabiatta köstebeğe bakıyorsun toprağın altında mutlu; evini yapıyor, tünel açıyor, kökleri yiyor, orada yavruluyor, orada büyüyor. Köstebeğe sorsan halinden memnun çünkü Allah'ın takdiri bu!.. Ayı ayılığından gocunmuyor. Ben neden kaba saba bir varlığım demiyor çünkü Allah'ın takdiri böyle!..

 

Hayvanlar âleminde kime bakarsanız bakın kuşundan balığına, yılandan köpeğe kadar herkes halinden memnun çünkü Allah'ın takdirini kabul etmemek Rabbimize karşı en büyük isyan en büyük kibirdir. Bitkiler âlemine bakalım. Çınar ağacı “ya Allah beni bir toprağa sabitledi ne yerimden kıpırdayabiliyorum ne etrafı dolaşıp gezinti yapabiliyorum keşke ben de hayvan olsaydım kırlarda dağlarda tepelerde dolaşsaydım” diyebiliyor mu? Diyemiyor!.. Allah onun nerede var etmişse orada kökünü salıyor yapraklarını açıyor rüzgârın sağa sola her sallamasında yüce Allah'ı tesbih ediyor. Hiçbir canlının hiçbir varlığın Allah'a itiraz hakkı yoktur. Sadece Allah'a itaat canlılar âlemine mi mahsus?! Cansızlar âlemi de onun takdirine boyun eğmemiş midir?! Milyar kere, milyar kere, milyar ton ağırlığında ki yeryüzü bile kendi etrafında saniye sekmeden dönüyor. Dünyamızın 1 milyon 300 bin katı büyüklüğündeki Güneş hem kendi ekseni etrafında dönüyor hem de saatte 700 bin km süratle Rabbimizin emrettiği istikamete doğru yüzüyor. Canlı cansız bütün âlem Rabbimizin takdirine ram olmuştur.

 

Allah'ın takdirine itaat farzdır. İtiraz ise en büyük felakettir. Allah bir insanı cinsel yönden yetersiz eksik türlü türlü noksanlık ile yaratmış olabilir. Bu o kişinin imtihanıdır. İnsan hayatı fani olduğuna göre bu eksiklikler baki değildir. Bu durum Hakk’ın takdiri ve imtihanıdır. Rıza göstermek en büyük fazilettir. Nefsine hâkim olmamak, yaratıcının emir ve yasaklarının dışına çıkmak en büyük felakettir. Ahirette hüsrana uğrayacak olanlar da nefislerine gem vuramayıp istek ve arzularının kurbanı olanlardır.

 

Belgeselleri izlediğimiz zaman sosyal bir kurt topluluğunda yetişmiş bir kurt veya köpek topluluğu içinde yetişmiş bir köpek, yavrulayıp kendi aile düzenini kurup ailesi büyük bir topluluk haline geldiğinde bir hiyerarşi ve sosyal düzen ortaya çıkıyor. Bu süreç sosyal düzenden kopuk dağda kendi halinde yetişmiş bir köpek ya da kurt sürüsü ile aynı benzerliği gösteriyor. Aslanlara bakıyorsunuz hiyerarşi, avlanma, beslenme, cinsel ilişki hakkı, yavrularının bakımı büyütülmesi ve sürüden kovulması (ayrılması) cinsel ilişkiler benzer düzene sahip ve sürüden sürüye değişmemektedir.

 

Hayvan hayvan iken Rabbimizin ona verdiği düzene uyuyor. Peki, insana ne oluyor da kuduruyor.

Transseksüeller normal bireye göre 20 yıl daha az yaşıyor!..

 

Bunun nedeni; toplumsal dışlanma, alt benlikleri ile üst benliklerinin devamlı çatışma halinde olması, trans ameliyatların bünyelerine verdiği olumsuz etkiler, ameliyat olduktan sonraki yeni cinsel bedenleri ile vücut genomunun çatışma hali, zihinlerindeki cinsel karmaşa ve psikolojik yıkım organlar üzerine baskı yaparak ömrü kısaltıyor.

 

İnsan uzaya gittiği zaman uzayda bir süre kaldığında yer çekimsiz ortam olduğu için vücut uzamaya, kemikler yumuşamaya ve erimeye başlıyor. Eğer kişi bir dalgıç yâda halterci ise kaslar ve organları ona göre şekil alıyor. İnsan bünyesinin uyum yeteneği devre dışı bırakılır ise değişik ortamlar vücutta tahribat yaparak insan hayatını tehdit eder. Ekvator'un sıcak ve nemli ortamı teni karartıyor. Kutupların dondurucu soğuğu teni beyazlatıyor. Bütün bunlar nedir? İnsanların bulundukları ortamlara intibak ederek fiziki değişikliğe uğramasıdır. Güneş altında fazla kalırsanız radyasyona maruz kalıyor, cildiniz yanıyor. Soğukta kalırsanız ayağınız donuyor. Asıl olan uyum yeteneği ve uyumun insan fıtratına uygun olmasıdır. Erkeği kadın yaptığınız zaman bu onun bütün metabolizmasının programına aykırı bir iş yapmış oluyorsunuz. Nasıl ki; kanser hücreleri kazımakla bitmiyor ve yeniden yeşeriyor ise bedenimiz vücudun kodlarına aykırı değişimi kabul etmiyor. Diyor ki; “Ey beni kullanmakla görevli vücudumun sahibi zat. Dediğini yaparım ama ömrünün yarısını da senden alırım ve dünyada da ahirette de seni ıstırap içinde bırakırım.

 

Avustralya Yeni Zelanda Psikiyatri Birliği transseksüeller üzerinde yaptıkları ameliyatlarda aceleci davrandıklarını ve yanlış yaptıklarını itiraf ettiler. (1) İnsanın doğal yapısına uygun olmayan her müdahale tıpkı iklim değişikliğinde olduğu gibi insanın topyekûn zararına sebep olacak yıkıma neden olduğunu anlamış bulunuyoruz.

 

Dolayısı ile doğal olana müdahale ve yaratılış dışı her hareket geri tepiyor içinde olduğumuz ve yaşadığımız bu dünyada topyekûn bizden intikam alıyor.

 

(1) https://youtu.be/twTIPUfz9Fo

 

YAZARIN TÜM YAZILARI İÇİN
https://www.bncmedyahaber.com/yazar-9-eylul-universitesi-ilahiyat-fakultesi-nde-islami-egitim-741.html

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eşcinseller, Neden, 20, Yıl, Daha, Az, Yaşıyor!.., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı