Haber Detayı
03 Kasım 2020 - Salı 19:54
 
Tüm gözler ABD seçimlerinde! Dolar ve altında hareketlilik
Dolar/TLʹde bugünkü ABD seçimleri öncesinde yükseliş devam ediyor. Dün gece dolar düşük hacimli piyasada 8.4460 liraya kadar yükseldi. Dolar yeni güne 8.42, Euro ise 9.82 liradan başladı. Enflasyon verilerinin açıklandığı günde dolar Dolar 8.53, Euro ise 9.99 lirayı aştı. Gram altın ise rekor kırarak 523 TLʹyi aşarak rekor tazeledi. Dünyada ise koronavirüs salgınının etkileri tüm şiddetiyle hissedilmeye devam ederken gözler ABD Başkanlık Seçimlerine çevrilecek.
EKONOMİ Haberi
Tüm gözler ABD seçimlerinde! Dolar ve altında hareketlilik

Dolar/TLʹde bugünkü ABD seçimleri öncesinde yükseliş devam ediyor. Dün gece dolar düşük hacimli piyasada 8.4460 liraya kadar yükseldi.  Dolar yeni güne 8.42, Euro ise 9.82 liradan başladı. Enflasyon verilerinin açıklandığı günde dolar Dolar 8.53, Euro ise 9.99 lirayı aştı. Gram altın ise rekor kırarak 523 TLʹyi aşarak rekor tazeledi.  Dünyada ise koronavirüs salgınının etkileri tüm şiddetiyle hissedilmeye devam ederken gözler ABD Başkanlık Seçimlerine çevrilecek.,

 

ABD SEÇİMLERİ TAKİP EDİLECEK

Piyasalar Demokrat Joe Bidenʹın zaferini fiyatlamış durumda. Ancak asıl olarak önemli olan kimin kazandığı değil seçimlerin hızlı ve sükûnetle sonuçlanması.Sonuçlara iki taraftan gelecek itirazlar ve yaşanabilecek sokak olayları yatırımcının koronavirüs yüzünden zaten düşük olan yatırım iştahını daha da düşürecektir.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Tüm, gözler, ABD, seçimlerinde!, Dolar, ve, altında, hareketlilik, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı