Haber Detayı
24 Kasım 2020 - Salı 13:23
 
İmamoğluʹna seslendi: Susma, kalk bir şeyler yap
Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında İmamoğlu’nun önceki gün sadece İstanbul’da 186 kişinin “bulaşıcı hastalık” dolayısıyla öldüğüne yönelik yaptığı açıklamayı hatırlattı ve şunları yazdı: İstanbulʹda bulaşıcı hastalıktan ölenlerin sayısı bir günde 186 olmuş. İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu şöyle demiş: “Uyuyamadım. Ne yapayım? Susayım mı? Yutkunayım mı?”SUSMA EKREM BAŞKANSusma Ekrem Başkan! Yutkunma! Kalk ve lütfen bir şeyler yap.
GÜNDEM Haberi
İmamoğluʹna seslendi: Susma, kalk bir şeyler yap

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında İmamoğlu’nun önceki gün sadece İstanbul’da 186 kişinin “bulaşıcı hastalık” dolayısıyla öldüğüne yönelik yaptığı açıklamayı hatırlattı ve şunları yazdı: İstanbulʹda bulaşıcı hastalıktan ölenlerin sayısı bir günde 186 olmuş. İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu şöyle demiş: “Uyuyamadım. Ne yapayım? Susayım mı? Yutkunayım mı? ”SUSMA EKREM BAŞKAN Susma Ekrem Başkan! Yutkunma! Kalk ve lütfen bir şeyler yap. Çözümün paydaşı ol. Sen artık yakınma, şikâyet etme, üzülme, vah vah deme, “Elimden bir şey gelmiyor” edası takınma, sadece var olan vahim tabloyu ifşa etme makamında değilsin ki.

TOPLU TAŞIMA İŞİNE EL ATABİLİRSİN 

Bir şeyler yapabilirsin mutlaka. Mesela... Salgının yaygınlaşmasına olağanüstü katkı sunan şu toplu ulaşım işine bir el atabilirsin. Metrobüs, otobüs sayısını arttırabilirsin. Minibüsleri denetleyebilirsin.Yani ne bileyim işte. Vardır yapabileceğin şeyler. En azından ben öyle zannediyorum.

Kaynak: (Haber7) - Haber7 Editör:
Etiketler: İmamoğluʹna, seslendi:, Susma,, kalk, bir, şeyler, yap,
Yorumlar
Haber Yazılımı